Congratulations You are DEAD 3

Стара Війна давно відгриміла, але спокійним сучасне життя назвати язик не повертається. Ніхто не знає, була це біологічна зброя, повальний психоз або щось набагато жахливіше, але тепер світом правлять ті, хто контролює Смерть. Вони називають себе Культ. Протистоять цієї зарази Оплоти - міста-держави не вражені божевіллям. Про них-то і піде мова.

Скаути Оплоту доповіли про те, що Культ побудував якусь монументальну споруда в місті. Том, що було назване Могильником. Колишній мегаполіс, вулиці якого тепер населяють лише кістки.

Командування взялося розробити операцію зі знищення джерела зарази. Розвідувальна група тих, що вижили була направлена на околиці Могильника для обстеження старого поля бою. Так. Вони знайшли щось цікаве ...

Основне завдання для Тих, хто вижив:

Обшукати поле бою на предмет "Відплати", відновити роботу гармати і виконати обстріл Могильника. Відплатою може користуватися тільки Артиллерист. На полігоні будуть знаходитися ящики з боєприпасами, так що доведеться організувати пошукові групи для підтримки роботи гармати.

Для виконання завдання Тими-Хто-Вижив будуть додатково вводитися пакетні місії від тих чи інших ключових ігрових персонажів.

Механіка ігор серії Congratulations You are Dead:

Спочатку всі учасники гри об'єднуються в одну команду під назвою "Ті, що вижили" і діють спільно.

У всіх ОДНЕ життя. Є поранення.

Перше влучання в гравця ранить його. Поранений живий протягом 10 хвилин, не може самостійно пересуватися, не може стріляти. Достроково може бути убитий повторним влучанням.

Будь-який гравець може стабілізувати стан пораненого наклавши бинт. Стабільний поранений не вмирає від часу, але може бути убитий повторним потраплянням не може самостійно пересуватися, не може стріляти.

Доктор може поставити діагноз і призначити лікування стабільному пораненому. Після цього поранений повертається в гру.

Якщо вижив був таки убитий - він переходить на Попелище і там вирішується його доля - він виходить в підкріпленні або стає зомбі до кінця гри.

Пам'ятка Зомбі:

Congratulations, you are DEAD ... Фініта ля комедія ... Вас багато, кипуча лють змушує вас вбивати-вбивати-вбивати. Зомбі підкоряються культісти і Бокор. Зомбі можуть пересуватися тільки розміреним кроком і вести не прицільний вогонь "від стегна". Зомбі не можуть бігати, чи не присідають і, вже тим більше, не лягають. Тактика зомбі - наступати і стріляти.

Мертвяк для зомбі, прийшов, відзначився, пішов.

Зомбі знищується за стандартними правилами, не має поранень.

Велике прохання антуражно кричати «мізки-і-і-і-і-і!» Або що-небудь таке, завивати, кричати, гарчати. Самому антуражному зомбі пиво/згущене молоко від організаторів.

2017

© 2018 ADF Team