Posted on вт 17 липня 2018

Загальна канва:

В результаті Операції "Олімп" війська Сільванського Альянсу звільнили територію Сільванії і столицю, місто Дампа, від норманців.

Під час польового трибуналу над диктатором Радко Сланічем норманський патріот, рятуючи диктатора від ганьби, кинув гранату, від вибуху якої загинув і диктатор і наслідний принц Сільванії Штефан. Король Сільванії Фердинанд оголосив траур і тимчасове перемир'я.

Була підготовлена Операція "Вавілон", в ході якої війська Сільванського Альянсу повинні були вторгнутися і захопити територію Норманії. Але втрутилося світове співтовариство і операція була скасована.

У Сільванії зростає рух супротивників втручання США в економіку країни і прихильників відновлення Сільванії і Норманії в колишніх межах. На чолі стоїть СВР (Сільванський Визвольний Рух), який після звільнення Сільванії істотно зріс в чисельності й вийшов з підпілля.

Британський уряд розголосив перехоплені МІ-6 плани США по заміні королівської влади в Сільванії на маріонетковий уряд. Єлизавета Друга заявила, що буде всіляко підтримувати один з оплотів королівської влади в Європі.

Розголошення планів США призвело до втрати рейтингів та поразки Демократичної партії на виборах. Отримавши владу, Республіканці відмовилися від ідеї створення держави-сателіта в Європі, вважаючи її надто витратною. Підготовлена операція «Цербер» була згорнута а контингент США помітно скорочений.

Загальний економічний спад в світі сильно обмежив можливості країн-учасниць конфлікту до активних дій, а також привів до зміни складу Норманського Союзу і Сільванського Альянсу. Загальний паритет сил призвів до встановлення тривалого перемир'я, яку порушували лише прикордонні інциденти і провокації з обох сторін.

Мешканці прикордонних територій, перебуваючи у фактичному безвладді, стали формувати загони міліції, що однаково протистоять обом сторонам конфлікту.

Диспозиція сил на поточний момент така:

  • Війська Норманського Союзу перебувають на території Норманії і прагнуть реваншу, мобілізуючи нові сили і закликаючи союзників. Партія «Шлях Волі» створила бойове крило, яке набирає у свої лави учасників локальних конфліктів з усього світу.
  • Сільванське військо знаходяться в своїх казармах і разом з військами Британської Співдружності та США допомагають населенню відновлювати цивільні об'єкти, король перебуває в Лондоні.
  • Міліцейські формування з числа місцевих жителів утримують ряд ключових населених пунктів, з часом приєднуючись до тієї чи іншої сторони конфлікту.

Детальна інформація: таємно, доступ тільки для командирів груп під час брифінгів на полігоні.

© 2018 ADF Team